İspanya Yaz Okulları

İspanya yaz okulları 18 yaş altı grupta çok fazla ön planda olan ve tercih edilen bir ülke değildi ancak son yıllarda liselerde ikinci dil olarak sunulmaya başlanması bir çok öğrencinin bu alana yönelmesine sebep oldu. İspanya yaz okulu programları ülkenin kültürünü birebir tanıyabileceğiniz ve çok renkli bölgelerde sunuluyor. Barcelona, Mardid, Valencia, Salamanca, Sevilla, Granada, Marbella gib İspanya denilince akla gelen bu enfes kentlerde 2 ila 4 hafta sürelerle yaz okuluna katılabilirsiniz.

İspanya Türkiye’den ulaşımı kolay olan bir ülke ve uçak bileti fiyatları ise son derece uygun. İspanyolca dünyada en çok konuşulan dillerden bir tanesi. Tüm Brezilya hariç tüm Güney Amerika kıtasında konuşulan İspanyolca geleceğiniz için ikinci dil olarak seçmenizin size en çok getirisi olacak yabancı dildir. Ayrıca müzikal yapısı ve renkli kültürü de bu dili sevmenizi ve daha zevkle öğrenmenizi sağlayacaktır.

İspanya yaz okullarında geziler ve aktiviteler bölgelere göre farklılık gösterir ancak hiç değişmeyecek olan flamenko gösterisi, leziz paella ve eğer deniz kıyısındaysanız eşsiz kumsalları olacaktır. Akdeniz insanın sıcaklığı ve neşesi sayesinde kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Bu renkli ülkede İspanyolca öğrenerek renkli bir yaz geçirmek isterseniz o zaman hiç durmayın ve başvurunuzu vakit kaybetmeden yapınız. 

Son Yazılar

İlgili İçerikler