TASIS England

TASIS 4
TASIS 6
TASIS 8
DCIM
2
TASIS 5
TASIS 7
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Lokasyon ve Ulaşım

46 dönüme yayılan okul kampüsü Londra’nın hemen dışında güneybatısında yaklaşık 40 km uzaklıktaki Surrey şehrinde Thrope’da yer alır. Tren ve araba ile Londra’dan ulaşım son derece kolaydır. 

Genel Bilgi

TASIS, tüm uluslardan gençleri, karşılıklı saygı ve anlayışın yanı sıra mükemmellik tutkusunu besleyen bir eğitim topluluğuna davet eden bir uluslararası okullar ailesidir. Tasis 1956 yılında ilk olarak İsviçre’de eğitim vermeye başlamıştır. Ardından 1976 yılında İngiltere’de Londra yakınında bulunan bugunki kampüsün yer aldığı Tasis İngiltere okulu açılmıştır.

Tasis şu anda Avrupa’nın en köklü Amerikan yatılı okuludur. Okulun arması 1999 yılında son halini almıştır.

The Tower (Kule): Kültürü (humanitas) temsil eder.

The Lamp (Lamba): Bilgeliği (sapientia) sembolize eder. Bu, idealler için çabalamayı öğrenmektir.

The Sun (Güneş): Güneş, hem dürüstlüğü hem de dürüstlüğü ima eden gerçeği (veritas) temsil eder.

The Book (Kitap):  Kitap, bilgi (scientia) demektir. Bilgiyi onurlandırın ve yaşam boyu öğrenenler olun.

Kurucusu M. Crist Fleming’in vizyonuyla uyumlu olarak TASIS Batı Uygarlığının ve dünya kültürlerinin mirasını aktarmaya kendini adamıştır: Yaşam boyu eğitim, güzelliklerin takdiri, karakter gelişimi, bilgi arayışı ve geçmişi öğrenerek yarında daha umutlu bakmak okulda öğrencilere aşılanan değerlerdir. Akademik başarının yanısıra, sanatsal çabalar ve sportif aktivitelerde öğrencinin gelişiminde rol oynar. Her bireyin değerine ve kalıcı ilişkilerin önemine inanan TASIS, kişisel sorumluluk, nezaket, merhamet, adalet ve doğruluk değerlerini somutlaştırmaya ve aşılamaya çalışır. Öğrencilerin uluslararası anlamda sosyal bilinç kazanmalarına ve açık fikirli olmalarına önem verilir. 

Spor ve aktiviteler başarıyı sağlamada ve TASIS İngiltere Misyonunu gerçekleştirmede önemli bir rol oynamaktadır. Müsabaka yapmanın ötesinde, müfredat dışı programlar fiziksel, teknik, sosyal aktiviteler ve zihinsel uyaranların desteğiyle öğrencilerin gelişimine yardımcı olur. Ve tüm bu tecrübeleri edinme esnasında da ekip çalışması ve liderlik fırsatları da elde edilir. Atletik spor müsabakaları, yüksek akademik zorluklarına benzer ve atletlerin disiplini gibi, sporcu öğrencilerin entelektüel, sosyal ve fiziksel olarak dengeli bir ortamda başarı sağlamalarında önemli bir rol oynar.

Öğrenci İstatistikleri: Lise bölümünde 400 öğrenci eğitim alır bunun 180 tanesi yatılı öğrencidir. Okuldan 50’den fazla full time ve part time akademik kadro görev yapar. Öğretmenlerin çoğunluğu Amerikalıdır ancak bir kısım İngilizce öğretmende bulunmaktadır. 100 öğretmenin 20’si aynı zamanda yurt sorumlusudur ve haftasonları ile akşam aktivitelerinde gözetmenlik yaparlar. 40 farklı milliyetten öğrenci eğitim almaktadır. 

Okul Tesisleri ve Spor Olanakları:   Sınıfın ötesinde, öğrencilerimizin takip edecekleri birçok fırsat var. İnovasyon Merkezi, üç kütüphane, son teknoloji bilim merkezi, dil laboratuvarı ve çalışma alanları. 320 kişilik tiyatro salonu, sanat galerisi, dans stüdyosu, tam donanımlı iki spor salonu kompleksi, tenis kortları ve geniş oyun alanları, yüzme havuzu,  koşu pisti, laboratuvarlar, bilgisayar odası, futbol sahası, tenis kortları, fitness salonu, basketbol ve voleybol sahaları,

Mezunlarının Kabul Edildiği Üniversiteler’den bazıları:

AMERİKA

Boston University, Cornell University, Duke University, Emory University, Georgia Institute of Technology, Johns Hopkins University, Michigan State University, New York University, Ohio State University, University of California (Irvine, Los Angeles, San Diego, Santa Barbara), University of Chicago, University of Illinois at Urbana-Champaign, University of Michigan University of Minnesota, University of North Carolina at Chapel Hill, University of Pennsylvania, University of Southern California, University of Texas at Austin, University of Wisconsin-Madison

İNGİLTERE

Imperial College London, King’s College London, London School of Economics and Political Science, Oxford University, University of Edinburgh, University College London, University of Bristol, University of Cambridge, University of Glasgow, University of Manchester, University of Warwick,

DİĞER ÜLKELER

McGill University, McMaster University, University of Amsterdam, University of British Columbia, University of Toronto, Utrecht University, Wageningen University & Research

Akademik Programlar

Tasis İngiltere, anaokulu, Lower School, Middle School, American High School Diploma, IB – The International Baccalaureate ve AP – Advanced Placement, EAL (English as a Second Language) programlarını sunar.

Lise eğitiminde isteyen öğrenciler Amerikan Lise Diploması programını takip ederler. Mezuniyete kadar geçen dört yıl boyunca AP- Advanced Placement düzeyinde eğitim alarak en iyi üniversitelere basşvuru için kendilerini hazırlarlar. Lise eğitiminin son iki yılında IB- International Baccalaureate Diploması alma seçeneğine de sahiptirler. Yıldan yıla, Tasis öğrencileri her iki sınav yolunda da sürekli olarak güçlü sonuçlar elde ediyor.

Üniversite danışmanlık ofisinde öğrencilerin birebir ihtiyaç ve beklentilerine başarılarına göre üniversite ve bölüm seçiminde destek verilir. 

Küçük sınıflarda eğitim sunulur. Öğrenci ve öğretmenler birbirlerine yakın ve her an iletişim halindedirler. 

Eğitimler İngiltere ve Avrupa’ya yapılan geziler ile desteklenir. 

Müfredat Dışı Aktiviteler 

Öğrenciler olağanüstü fırsatlara sahiptir. Okul genelinde öğrencilere çok çeşitli aktiviteler ve kulüpler sunulur. STEAM, Duke of Edinburgh, Model Birleşmiş Milletler (MUN), binicilik, bahçıvanlık, tıp topluluğu, sanat kulübü ve tabela dil ve diğerleri…

Sanat kulübü, film kulübü, drama kulübü, münara kulübü gibi çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz. Ayrıca her yıl sergilenen tiyatro çalışmalarına da dahil olma şansınız bulunuyor. Okulun futbol, voleybol takımı seçmelerine girebilirsiniz. Ayrıca cheerleading, golf, tenis, squash gibi diğer aktivitelerden de yararlanma şansınız var.

Tasis eğitim kaidelerinden birisi de seyahat yoluyla öğrenmedir. Öğrencilerin farklı kültürleri ve bakış açılarını, gezdikleri yerlerin zengin tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinme deneyimlemeleri hedeflenir.

Yurt dışında yapılacak bazı gezi ve geziler akademik eğitim programları ile ilişkilidir. Bunlar IB-Internartional Baccalaureate programının parçası olarak düzenlenir. Bu geziler ayrıca hizmet amaçlı, gönüllü çalışmaları da içermektedir.

AKADEMİK EKİBİMİZ

MCI Türkiye

Çocuğunuzun geleceği ile yakından ilgileneceğiz ve onun için en uygun, en iyi okulu bulacağız.

Özet

Kuruluş Yılı: 1976

Lokasyon: Thorpe, Surrey. Londra’ya 40 km, tren ile 1 saat 30 dakika

Öğrenci Sayısı: 650 öğrenci 230 yatılı ve kalan gündüz öğrencisi

Uluslarası öğrenci oranı: 60 ülkeden uluslararası öğrenci ve yerel İngiliz öğrenci

Yıllık Yatılı Okul Ücreti: 54,510 GBP

İndirim Bursu: Az sayıda öğrenciye yüksek başarı bursu

Okul başlangıç dönemi: Eylül

Öğretmen / Öğrenci Oranı:  12 – 15 kişilik sınıflar

Yaş Grubu: 3-18 yaş

Programlar:  Anaokulu, Lower School, Middle School, American High School Diploma, IB – The International Baccalaureate ve AP – Advanced Placement, EAL (English as a Second Language)

Konaklamalar: Kampüs yurtlarında

Müfredat Dışı Aktiviteler:  STEAM, Duke of Edinburgh, Model Birleşmiş Milletler (MUN), IB CAS gezileri, gönüllü programlar, çeşitli dallarda spor müsabakaları vs.

Yaz Kampı: Okulda yaz aylarında yaz kurs ve kampları 11-17 yaş arasına sunulur

Başvuru Koşulları: Öncelikle genel giriş koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı bizimle kontrol ediniz.  Son 2 yıla ait İngilizce not dökümü ve okulun başlamasının 6 ay öncesinden okulun giriş test ve sınavları alınmalıdır.

Video

Lokasyon

St Clare's Oxford

Yurtdışı Lise ve Yatılı Okullar Hakkında

▼ Kaç yaşında çocuğumu yurtdışında lise ya da yatılı okul eğitimine gönderebilirim?
 • Çocuğunuzu ana okulundan itibaren dahi yatılı okula gönderebilirsiniz. Örneğin İsviçre bu yaşlardan itibaren öğrenci kabul eder. Genelde ilk okuldan itibaren kabuller başlar. İngiltere, Kanada ve Amerika’da en erken genelde orta öğretim döneminde eğitim tercih edilir ve en çok lise eğitimi alınmaktadır.
▼ Ne zaman yurtdışında yatılı okul ya da lise eğitimi için başvuru yapmalıyım?
 • Başvuru tarihlerinin son günü okullara göre değişiklik göstermektedir. Örneğin sıralamalarda yüksek dereceye sahip olan bir okulun bekleme listesi olabileceğinden 2 yıl öncesinden dahi plan yapmak gerekebilir. Zira alınacak sınavlar 1 yıl öncesinde Ekim ayında tamamlanmaktadır. Genelde en az 6 ay önceden başvuru planlarının yapılması önerilir.
▼ Özel okul mu yoksa devlet liselerini mi seçmeliyim?
 • İsviçre’de yabancı uyruklu öğrenciler yalnızca özel uluslararası lise ve okullarda eğitim alabilmektedirler.İngiltere’de de yabancı uyruklu öğrenciler yalnızca özel uluslararası lise ve okullarda eğitim alabilmektedirler.Amerika’da yabancı uyruklu öğrenciler değişim programı ile devlet lise ve okullarında eğitim alabilir ki bu okullarda kampüste konaklama olmaz, sadece aile yanında konaklama vardır. Ama lise bitirme programı genelde özel uluslararası okullarda sunulmaktadır. Kanada’da yabancı uyruklu öğrenciler hem devlet hem de özel lise ve okullarda eğitim alabilmektedir. Yeni Zelanda’da yabancı uyruklu öğrenciler hem devlet hem de özel lise ve okullarda eğitim alabilmektedir. Fransa’da yabancı öğrenciler, yalnızca çok az sayıda olan uluslararası lise ve okullarda eğitim alma şansına sahiptirler. Devlet okullarında eğitim almak için çocuğun ailesinin Fransa’da konaklıyor olması zorunludur.
▼ Yurtdışı yatılı okul ve yurtdışı lise ücretleri nedir?
 • İsviçre’de yatılı okullar tamamı ile kampüste konaklama ile sunulur ve yıllık okul ve konaklama ücreti 75.000 – 115.00 CHF arasındadır. İngiltere’de yatılı okullar kampüste ya da aile yanında konaklama ile sunulabilir ve yıllık okul ve konaklama ücreti 22.000 – 38.00 GBP arasındadır. Amerika’da yatılı okullar kampüste ya da aile yanında konaklama ile sunulabilir ve yıllık okul ve konaklama ücreti 29.000 – 65.00 USD arasındadır. Kanada’da yatılı okullar kampüste ya da aile yanında konaklama ile sunulabilir ve yıllık okul ve konaklama ücreti 25.000 – 55.00 CAD arasındadır. Yeni Zelanda’da yatılı okullar kampüste ya da aile yanında konaklama ile sunulabilir ve yıllık okul ve konaklama ücreti 28.000 – 55.00 CAD arasındadır. Fransa’da yatılı okullar kampüste ya da aile yanında konaklama ile sunulabilir ve yıllık okul ve konaklama ücreti 25.000 –35.000 Eur arasındadır.
▼ İngiltere’de lise eğitimi kaç yıl sürelidir?
 • İngiltere’de lise eğitimi Türk eğitim sisteminden farklıdır. Eğitim sistemi dört bölümden oluşur:Ana okulu (3-5 yaşları), İlköğretim (5-11 yaşları), Ortaokul-lise giriş-GCSE (11-16 yaşları), Lise-Sixth Forms (16-18 yaşları), yüksek eğitim (18 yaş ve yukarısı).Zorunlu eğitim 16 yaşında GCSE’nin tamamlanmasına kadardır. Bundan sonra üniversite eğitimi almayı isteyen öğrenciler, sixth form okullarına yani lise eğitimine devam eder ve iki sene daha eğitim alırlar. Bu eğitimi tamamladıktan sonra üniversiteye geçmeye hak kazanırlar. İngiltere’de hukuk, tıp ve bazı mühendisik bölümleri hariç üniversite 3 yıl sürelidir. Ancak Türkiye’de liseden mezun bir öğrenci üniversiteye hemen başlamaya hak kazanmaz, öncesinde 1 yıl” Foundation Programı” adı verilen hazırlık eğitimini almak zorunluluğu vardır. Bu programda da öğrenciye, eğitim göreceği bölüm ile ilgili dersler ve yanında da akademik İngilizce eğitimi verilir. Bu programa başlamak için de öğrencinin İngilizce seviyesinin iyi olması gerekir.
▼ İsviçre’de lise eğitimi kaç yıl sürelidir?
 • İsviçre’de uluslararası bir eğitim sunulduğundan, öncelikle hangi kantonda ve hangi eğitim sertifikası altında eğitim alacağınıza karar vermeniz gerekir. Birçok yatılı okulda dünyanın tüm üniversitelerinde geçerli olan IB-International Baccalaureate sunulmaktadır. Ancak Alman okuluna gittiğinizde German Abitur denilen programı da alabilirsiniz, ya da Fransız okuluna gittiğinizde French Baccalaureate diploması da seçebilirsiniz. Ya da Amerikan sistemi ile lise diplomasına da hak kazanabilirsiniz. Okul seçiminde hangi dilde eğitim almaya yoğunlaşmak istediğinize emin olmanız bu nedenle çok önemlidir. Her ne kadar İsviçre’de iki dilli eğitim sunulsa da, ana diplomanız seçtiğiniz ilk dile olan yoğunluk ile verilecektir.
▼ Hangi ülkede yatılı okul, lise eğitimi alınacağına nasıl karar vereceğim?
 • Bu sorunun yanıtı birkaç faktöre bağlıdır. Çocuğunuzun okumak istediği bölüm, üniversite eğitimini sürdürmesini istediği ülke, finansal ve sosyal etkenler, lokasyon, çocuğunuzun ilgi alanları, konuştuğu yabancı dil/diller gibi. Bu konuda kendiniz araştırma yapabileceğiniz gibi uzman bir danışmanlık firmasından destek alarak da en doğru seçenekleri oluşturabilirsiniz.
▼ Kanada’da devlet okulunu mu yoksa özel okulu mu seçmeliyim?
 • Devlet okullarinda tüm seviyeden öğrenciler eğitim almaktadır (üniversiteye devam etmek isteyen ile sadece lise mezunu olmak isteyen). Bu nedenle de öprencilerin bağımsız bir ortamda ders çalışmaları gerekmektedir. Yani motivasyonlarını kendilerinin ayarlaması, ödevlerini kendi iradeleri ile hazırlamaları ve ders çalışacakları zaman aralığını da kendilerinin belirlemesi vs. gibi etkenler olmaktadiı. Pek tabi bir destek olmaktadır akademik anlamda ancak öğretmenlerden öğrenciler ile yakindan ilgilenmeleri ve hatta gerektiğinde okul ve öğretmenin öğrenciyi biraz daha yüksek çıtaya taşımaya çalışmasına zaman ayırması mümkün olmamaktadır. Devlet okullarında sınıfta 20-30 kişi kadar olurken özel okullarda bu 12-18 arasındadır.Özel okullardaki tek amaç ise oğrencilerinin mezuniyet sonrasında üniversiteye yerleşmesidir. Daha küçük sınıf mevcudiyetleri olduğundan, toplam öğrenci sayıları da daha azdır ve kampüste öğretmenler de yaşamaktadır. Bu nedenle de oörenciler öğretmenleri ile daha yakın bir bağ kurabiliyorlar. Bu nedenle de daha fazla destek ve ozel ilgi gorebiliyorlar. Birçok yatılı okulda, zorunlu ders çalışma saatleri olduğundan öğrenciler ders çalışmaya odaklanıyorlar ve ayrıca başlarında soru sorabilecekleri, danışabilecekleri öğretmen de oluyor.Kanada’daki devlet eğitim sistemi birçok ülkeye kıyasla iyidir, uluslararası öğrencilere de çok iyi fırsatlar ve tecrübeler sunmaktadır. Ancak eğer oğrenci ve ailenin daha yüksek beklentileri varsa üniversite eğitimi anlaminda ve bunu destekleyecek bütçe de sunabiliyorlar ise, pek tabi ozel okullar daha iyi bir seçenek olmaktadır. Kanada’da liseden iyi notlar ile mezun olan bir öğrenci hem e iyi üniversitelere kabul alabilir hem de burs kazanma şansını da çok arttırmaktadır.
▼ En iyi yatılı okul ve liselerin listesine nasıl ulaşabilirim?
 • İngiltere: http://www.best-schools.co.uk/ Amerika: http://boarding-schools.findthebest.com/ İsviçre: İsviçre’de yaklaşık 10-15 kadar yatılı okul bulunmaktadır ve resmi bir sıralama bu okullar için verilememek ile birlikte zaten dünyanın en yüksek kalitede eğitim ve konaklama sunan okullarıdır. Okul seçerken hangi bölgede eğitim alacağınıza karar vermeniz (Fransız, Alman, İtalyan), okuldaki öğrenci sayısı, öğrenci başına düşen öğretmen sayısı gibi faktörlere dikkat etmek önemlidir. Kanada: Kanada’da da devlet okullarında da kaliteli eğitim sunulduğundan bir kaynak vermek doğru olmamaktadır. Zira Kanada’nın farklı yerlerinde çok kaliteli eğitim veren okullar bulunabilmektedir. Bazı okullarda sosyal bilimler eğitimi daha ağır basarken, diğer okullarda fen bilimleri daha kuvvetli olabilmektedir.
▼ Konaklama seçenekleri nelerdir?
 • Yatılı okul ve yurtdışında lise’lerde kampüste yurtta ya da aile yanında konaklama seçeneklerinin ikisi de vardır.
▼ GCSE Nedir?
 • GCSE’nin açılımı General Certificate of Secondary Education’dır. Bu kualifikasyon, 5 ile 8 dersi başarı ile 16 yaşında tamamlayan öğrencilere verilir. Bu kualifikasyon İngiltere ve İsviçre’de sunulur. Zorunlu eğitim içindedir. Matematik, İngilizce ve fen bilimleri zorunlu derslerdir. Bunlar haricinde seçmeli dersler olarak sanat ve tasarım, ikinci yabancı dil, drama, ekonomi, işletme, coğrafya, tarij, bilgi teknolojileri, müzik, klasik edebiyat, müzik, beden eğitimi vs. gibi derler vardır.
▼ IB, International Baccalaureate Nedir?
 • IB, uluslararası geçerliliği olan ve iki yıl süren bir lise diploma programıdır. Bu program normal lise programından çok daha yoğundur ve sosyaldir. Zorunlu 6 ders vardır. Bunlardan 3’ü high level(HL) dediğimiz yüksek seviyede alınır, diğer 3’ü standart level(SL) dediğimiz normal seviyede alınır. Neye göre HL ve neye göre SL dersleri seçeceğiniz ise üniversitede almak istediğiniz eğitime göre belirlenir. Örneğin tıp okuyacağım diyorsanız HL dersleriniz yani daha derinlemesine yoğun inceleyeceğiniz dersler arasında kimya, biyoloji, fizik ya da matematik bulunmalıdır. Diğer SL derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Ancak yabancı bir öğrenci olarak İngilizce’yi de HL seçmeniz önerilir.
▼ A-Level Nedir?
 • A-Level, İngiltere’de geçerli olan iki yıl süren bir lise diploma programıdır. Bu programda zorunlu olarak 3 ders alınır. Ancak son zamanlarda daha çok en az 4 ders olarak alınmaktadır. Bu programda zaten üniversitede alacağınız eğitime karar verdiğinizden seçeçeğiniz 3 derste ona göre olmalıdır. Örneğin ekonomi okumak istiyorsanız, matematik, tarih ve ingilizce ana 3 dersiniz olabilir. Dilerseniz 4. Dersi ikinci bir dil yapabilirsiniz.
▼ French Baccalaureate Nedir?
 • Üniversite eğitimini Fransa’da ya da İsviçre’de Fransız bölgesinde almayı düşünen öğrencilerin katıldığı lise programıdır.
▼ German Abitur Nedir?
 • Üniversite eğitimini Almanya’da ya da İsviçre’de Alman bölgesinde almayı düşünen öğrencilerin katıldığı lise programıdır.

MCI Türkiye Farkı

MCI Türkiye Yurtdışı Eğitim, Türkiye’nin dört bir köşesinde yatılı okul ve lise yerleştirme konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Öğrenci ile birlikte, danışmanlarımız öğrencinin özel ilgi alanlarını, değer verdiği şeyleri, öğrenme biçimlerini ve kişiliklerini keşif ederler. Bunun sonrasında öğrenciyi en doğru ve iyi tanımlayan kişiye özel bir aksiyon planı hazırlanır. Danışmanlığımız ile birlikte öğrenciler, hem akademik hem de sosyal olarak kendilerine en uygun okulu keşif ederler. Mentorlarımız ve danışmanlarımız öğrencinin gelişimini ve kendine olan güvenini beslerken, ailelere de başvuruların sırlarını çözme konusunda destek verir.

Başarımızın Tarihçesi
MCI Türkiye, 20 yıldır hizmet vermektedir. 2016 yılında, MCI Türkiye öğrencilerinin %94’ü top üç seçenekleri olan okullara kabul almışlardır. Gururla belirtmeliyiz ki, son 13 yıl içinde yerleştirdiğimiz öğrencilerimizden üniversite eğitimine devam eden ve tamamlamak üzere olanların yüzdesi de neredeyse %100’dür.

Benzersiz Metodolojimiz
Her öğrenci kendisine atanmış danışmanla çalışmak ile kalmaz, aynı zamanda alanlarında uzman olan diğer takım üyesi danışmanların tecrübelerinden de faydalanır. Danışman takımımız her öğrencinin dosyasını değerlendirir ve ve her biri çok değerli olan kendi geri bildirimleri sonucunda, öğrencilerin kendilerini en doğru ve iyi tanıtan başvurularını hazırlayabilmeleri sağlanır.

Fark Yaratmak
MCI Türkiye danışmanları her öğrenciye ve aileye önem verir. Hedefimiz bilgi, yetenek ve becerilerimizi kullanarak yatılı okul yerleşme sisteminin en başarılı şekilde geçmesini hedeflemektir. Ailelerimiz bize birlikte çalışmanın en büyük faydalarından birisinin, çocuklarının daha bağımsız genç bir birey haline geldiklerini izlemek olduğunu söylemektedir. Bizim en çok sevdiğimiz şey de, öğrencilerimizin geçirdiği dönüşümdür. Yatılı okullarda eğitim alarak öğrenciler, yalnızca kim olduklarını daha iyi keşif etmiyor ayrıca günümüzün sürekli değişen dünyasında kim olmak istediklerini de keşif ediyorlar.

Özel İlgi
Danışmanlarımız, öğrencileri ile birebir çalışarak, kişisel rehberlik vererek gerçekten öğrenciyi yakından tanır.

Esnek ve Çoklu Seçenekler
Uzun ve kısa zamanlı birçok servisimiz vardır. Program uzunluğuna ve kullanılacak danışmanların özelliklerine göre farklı ürcretlendirmelerimiz vardır. Sizin ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olacak programlar oluşturabilmekteyiz. Öğrencilerimiz ilk önceliğimizdir ve aileniz için en uygun olan servisi sunmaya her zaman özen göstermekteyiz.

Yüksek Standartta İş Etiği
Dünya standartlarında kapsamlı ve güvenilir hizmetimiz ile Türkiye’de hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin tüm şehirlerine merkez ofisimizden hizmet verilmektedir. Aklınıza takılan tüm sorular için bize 0312 426 9000 nolu telefondan ya da info@mciturkiye.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.