Brillantmont International School

Brillantmont International School2
Brillantmont International School4
Brillantmont International School
Brillantmont International School3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Lokasyon ve Ulaşım

Brilliantmont Lozan’ın merkezinde yeşillikler içindeki bir parkla çevrili olan ve Cenevre Gölü ile Alp Dağları manzarasına hakim bir konumda yer alır. Cenevre Havaalanına yaklaşık 40 dakika uzaklıktadır. İsviçre’nin Fransızca konuşulan bölgesinde yer alır. Almanya, İtalya ve Fransa’ya buradan ulaşım son derece kolaydır. Ayrıca ünlü kayak merkezlerine ise bir saatten az mesafede bulunur. Lozan şehir hayatının tüm sosyal ve kültürel etkinliklerini öğrencilerin önüne serer.

Genel Bilgi

Brillantmont, farklı kültürlerden gelen öğrencilerin gelişebileceği kapsayıcı, çok kültürlü bir ortamı destekler.

Okulun sahipleri 5 jenerasyondur okulun kurucusu olan aynı ailedir. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz, öğrenci ve öğretmen ilişkisinin çok yakın olduğu bir okuldur. 

Okula yalnızca yaklaşık 80 öğrenci kayıt olabilir. Bu butik yaklaşım okulun, uzun süreli ilişkilerin yeşerdiği, ev sıcaklığında, aile benzeri bir ortam yaratmasını sağlar. Akranlar, öğretmenler ve yatılı personel, yıllar içinde geniş bir ağ içinde yer alma fırsatına sahiptir. Butik bir okulda yakın kişisel ilgi sayesinde gerçek potansiyeliniz ortaya çıkacaktır. Okul öğrencilerinin arasında güçlü bir dostluk ve takım ruhu yaratmayı hedefler.

Özelleştirilmiş eğitim, Brillantmont’taki bir başka önemli değerdir, bu nedenle okulun bu kadar küçük sınıflarda ısrar etmesinin nedeni budur. Her öğrenci, akademik arayışlarında başarılı olması için yeterli bire bir ilgi ile özel destek alır. Kişiye özel ve gelecek hedefleri ile potansiyellerine uygun bir akademik program sunmaktadır.

Eğitim dilinin İngilizce olmasına rağmen ek Fransızca dersleri de vardır ve Lozan İsviçre’nin Fransızca konuşulan bölgesinde olması nedeniyle öğrencilere Fransızca’larını neredeyse her gün pratik etme fırsatı tanır.

Öğrenciler akademik yönden başarılı olarak okuldan uluslararası tanınırlığa sahip diplomalar ile mezun olurlar.

Brillianmont öğrencilerinin %100’ü üniversite eğitimi almaktadır.

Okul öğrencilerin ailelerini sürekli öğrencilerin durumları konusunda haberdar eder.

Brilliantmont öğrencileri rahat, kendinen emin, farklı kültürler ile bir arada yaşayabilen bireylerden oluşur.

Öğrencinin her yönden gelişimini sağlamak için sosyal, kültürel ve spor aktiviteleri de müfredatın önemli bir parçasını oluşturur.

Okulun kampüsünde sukunet hakimken, kısa mesafedeki şehre inildiğinde ise her türlü konser, cafe, alışveriş imkanı, sinema, tiyatro gibi aktiviteler ve canlı kent hayatı öğrencileri bekler.

Online olarak günlük ev ödevlerini ve alınan notları ailelerin görebilecegi bir intranet sistemi vardır. Derslerde teknoloji kullanımı yüksektir.

Üniversite başvurusu için her öğrencinin özel danışmanı vardır. 

Tüm dünyadaki eski Brillantmont mezunlarının oluşturduğu aktif bir network sayesinde mezunlar iyi bir kariyer için ilk adımı atmış olurlar.

Mezunlarının Devam Ettiği Bazı Üniversiteler:

Amerika: Boston University, California Lutheran University, Chapman University, Florida Tech University, Fordham University, Hawaii Pacific University, Northeastern University, Pace University, Philadelphia University, Stonehill College, Suffolk University, Syracuse University,
University of San Francisco, University of Southern California, University of Tampa, Whittier College

İngiltere: Aston University, Bath University, City University, Durham University, Edinburgh University, Imperial College London, Kings College London, Lancaster University, London School of Economics, Queen Mary University, Royal Holloway, SOAS, Surrey University,
Sussex University, University College London, University of St. Andrews, Warwick University

İsviçre: Ecole Athenaum, Lausanne, Ecole Hôtelière de Lausanne EPFL, Lausanne
Franklin College Lugano , Glion Hotel School, Les Roches Hotel School, University of Geneva
University of Lausanne, University of St. Gallen, Webster University

Kanada: Gwelph University, McGill University, University of Toronto, York University

Fransa: American University of Paris, Ecole du Louvre Paris, Parsons Paris, La Sorbonne Paris

Akademik Programlar

Brillantmont, zorlu İngiliz IGCSE & A Level programını sunan seçkin birkaç uluslararası İsviçre okulundan biridir. Çocuğunuzun bir Amerikan üniversitesine gitmesini tercih ederseniz, okul AP, SAT ile de bir ABD Lise Mezuniyet Diploması sağlar.

Sunulan programlar British IGCSE, AS/A Level, American High School Diploma, AP-Advanced Placement, SAT ; TOEFL / IELTS hazırlıktır.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, Brillantmont Okulu, çocuğunuza hayallerinin üniversitesine girmesi için yardım eli uzatacaktır.

IGCSE öğrencileri Matematik, Fen ve İngilizce zorunlu dersler olmak üzere bnlarım yanı sıra Müzik, Sanat, STEAM  ve robotics gibi temel konuları kapsayan çok çeşitli konularda çalışırlar.

11-12. Sınıf programında öğrenciler hedefledikleri ünivrsite bölümüne ve zevk aldıkları konulara göre Birleşik Krallık A-Level ya da ABD lise diploması, AP-Advanced Placement için eğitim görürler.

Her iki program da yalnızca İngilizce olarak öğretilir, ancak çoğu öğrenci akademik eğitimleri boyunca Fransızca da öğrenir. Lozan, Fransızca konuşulan bir şehir olduğu için, dil becerilerini geliştirmek için bolca fırsatları vardır.

Müfredat Dışı Aktiviteler 

 • Her gün için çok çeşitli kültürel, spor, kişisel gelişim ve yaratıcı aktiviteler 
 • İnsani yardım ve toplumsal projelere aktif katılım
 • Çeşitli haftasonu aktiviteleri, İşsviçre ve komşu ülkelere geziler

Müfredat dışı aktiviteler, öğrencilerin tutkularının peşinden gitmelerine ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmelerine olanak tanır. Ders sonrası en popüler kulüplerden bazıları Model Birleşmiş Milletler, Aşevi, Genç Girişim, İnsanlık İçin Habitat ve Mühendislik’tir. Diğer seçenekler müzikten sanata, yemek pişirmeye ve tartışmaya kadar her şeyi kapsar.

Okul, hafta sonları ve tatillerde heyecan verici Avrupa destinasyonlarına kayak gezileri ve tatiller de düzenler.

AKADEMİK EKİBİMİZ

MCI Türkiye

Çocuğunuzun geleceği ile yakından ilgileneceğiz ve onun için en uygun, en iyi okulu bulacağız.

Özet

Kuruluş Yılı: 1910

Lokasyon: İsviçre’nin Fransızca konuşulan bölgesi Villars-Sur-Ollon’da yani kayak merkezinde bulunmaktadır. Cenevre’ye iki buçuk saat mesafededir. 

Öğrenci Sayısı: 300 tamamı yatılı öğrenci

Uluslarası öğrenci oranı: 50 milliyet 

Yıllık Yatılı Okul Ücreti: Yaklasşık 109,000 CHF++

İndirim Bursu: Yok

Okul başlangıç dönemi: Eylül

Öğretmen / Öğrenci Oranı: 1:4

Yaş Grubu: Kız ve erkek 11 ile 18 yaş arası 

Programlar:  Cambridge IGCE, International Baccalaureate (IB), High School Diploma, French Baccalauréat, French Brevet, Advanced Studies Diploma, SAT, IELTS, TOEFL.

Akreditasyon: NEASC, IBO

Dil : Fransızca ve İngilizce dillerinde dersler sunulur

Yabancı Diller : Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Çince, Japonca, Rusça ve istek üzerine diğer diller.

Konaklamalar: Kampüs’de konforlu yurt konaklama

Müfredat Dışı Aktiviteler:

Yaz Kampı: Okulda yaz aylarında 11-17 yaşlar için yaz kurs ve kampları sunulur

Başvuru Koşulları: Öncelikle genel giriş koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı bizimle kontrol ediniz.  Son 2 yıla ait İngilizce not dökümü ve okulun başlamasının 6 ay öncesinden okulun giriş test ve sınavları alınmalıdır.

Video

Lokasyon

College Alpin Beau Soleil

BENZER PROGRAMLARI OLAN DİĞER OKULUMUZ

Yurtdışı Lise ve Yatılı Okullar Hakkında

▼ Kaç yaşında çocuğumu yurtdışında lise ya da yatılı okul eğitimine gönderebilirim?
 • Çocuğunuzu ana okulundan itibaren dahi yatılı okula gönderebilirsiniz. Örneğin İsviçre bu yaşlardan itibaren öğrenci kabul eder. Genelde ilk okuldan itibaren kabuller başlar. İngiltere, Kanada ve Amerika’da en erken genelde orta öğretim döneminde eğitim tercih edilir ve en çok lise eğitimi alınmaktadır.
▼ Ne zaman yurtdışında yatılı okul ya da lise eğitimi için başvuru yapmalıyım?
 • Başvuru tarihlerinin son günü okullara göre değişiklik göstermektedir. Örneğin sıralamalarda yüksek dereceye sahip olan bir okulun bekleme listesi olabileceğinden 2 yıl öncesinden dahi plan yapmak gerekebilir. Zira alınacak sınavlar 1 yıl öncesinde Ekim ayında tamamlanmaktadır. Genelde en az 6 ay önceden başvuru planlarının yapılması önerilir.
▼ Özel okul mu yoksa devlet liselerini mi seçmeliyim?
 • İsviçre’de yabancı uyruklu öğrenciler yalnızca özel uluslararası lise ve okullarda eğitim alabilmektedirler.İngiltere’de de yabancı uyruklu öğrenciler yalnızca özel uluslararası lise ve okullarda eğitim alabilmektedirler.

  Amerika’da yabancı uyruklu öğrenciler değişim programı ile devlet lise ve okullarında eğitim alabilir ki bu okullarda kampüste konaklama olmaz, sadece aile yanında konaklama vardır. Ama lise bitirme programı genelde özel uluslararası okullarda sunulmaktadır.

  Kanada’da yabancı uyruklu öğrenciler hem devlet hem de özel lise ve okullarda eğitim alabilmektedir.

  Yeni Zelanda’da yabancı uyruklu öğrenciler hem devlet hem de özel lise ve okullarda eğitim alabilmektedir.

  Fransa’da yabancı öğrenciler, yalnızca çok az sayıda olan uluslararası lise ve okullarda eğitim alma şansına sahiptirler. Devlet okullarında eğitim almak için çocuğun ailesinin Fransa’da konaklıyor olması zorunludur.

▼ Yurtdışı yatılı okul ve yurtdışı lise ücretleri nedir?
 • İsviçre’de yatılı okullar tamamı ile kampüste konaklama ile sunulur ve yıllık okul ve konaklama ücreti 75.000 – 115.00 CHF arasındadır.
  İngiltere’de yatılı okullar kampüste ya da aile yanında konaklama ile sunulabilir ve yıllık okul ve konaklama ücreti 22.000 – 38.00 GBP arasındadır.
  Amerika’da yatılı okullar kampüste ya da aile yanında konaklama ile sunulabilir ve yıllık okul ve konaklama ücreti 29.000 – 65.00 USD arasındadır.
  Kanada’da yatılı okullar kampüste ya da aile yanında konaklama ile sunulabilir ve yıllık okul ve konaklama ücreti 25.000 – 55.00 CAD arasındadır.
  Yeni Zelanda’da yatılı okullar kampüste ya da aile yanında konaklama ile sunulabilir ve yıllık okul ve konaklama ücreti 28.000 – 55.00 CAD arasındadır.
  Fransa’da yatılı okullar kampüste ya da aile yanında konaklama ile sunulabilir ve yıllık okul ve konaklama ücreti 25.000 –35.000 Eur arasındadır.
▼ İngiltere’de lise eğitimi kaç yıl sürelidir?
 • İngiltere’de lise eğitimi Türk eğitim sisteminden farklıdır. Eğitim sistemi dört bölümden oluşur:Ana okulu (3-5 yaşları), İlköğretim (5-11 yaşları), Ortaokul-lise giriş-GCSE (11-16 yaşları), Lise-Sixth Forms (16-18 yaşları), yüksek eğitim (18 yaş ve yukarısı).

  Zorunlu eğitim 16 yaşında GCSE’nin tamamlanmasına kadardır. Bundan sonra üniversite eğitimi almayı isteyen öğrenciler, sixth form okullarına yani lise eğitimine devam eder ve iki sene daha eğitim alırlar. Bu eğitimi tamamladıktan sonra üniversiteye geçmeye hak kazanırlar. İngiltere’de hukuk, tıp ve bazı mühendisik bölümleri hariç üniversite 3 yıl sürelidir. Ancak Türkiye’de liseden mezun bir öğrenci üniversiteye hemen başlamaya hak kazanmaz, öncesinde 1 yıl” Foundation Programı” adı verilen hazırlık eğitimini almak zorunluluğu vardır. Bu programda da öğrenciye, eğitim göreceği bölüm ile ilgili dersler ve yanında da akademik İngilizce eğitimi verilir. Bu programa başlamak için de öğrencinin İngilizce seviyesinin iyi olması gerekir.

▼ İsviçre’de lise eğitimi kaç yıl sürelidir?
 • İsviçre’de uluslararası bir eğitim sunulduğundan, öncelikle hangi kantonda ve hangi eğitim sertifikası altında eğitim alacağınıza karar vermeniz gerekir. Birçok yatılı okulda dünyanın tüm üniversitelerinde geçerli olan IB-International Baccalaureate sunulmaktadır. Ancak Alman okuluna gittiğinizde German Abitur denilen programı da alabilirsiniz, ya da Fransız okuluna gittiğinizde French Baccalaureate diploması da seçebilirsiniz. Ya da Amerikan sistemi ile lise diplomasına da hak kazanabilirsiniz. Okul seçiminde hangi dilde eğitim almaya yoğunlaşmak istediğinize emin olmanız bu nedenle çok önemlidir. Her ne kadar İsviçre’de iki dilli eğitim sunulsa da, ana diplomanız seçtiğiniz ilk dile olan yoğunluk ile verilecektir.
▼ Hangi ülkede yatılı okul, lise eğitimi alınacağına nasıl karar vereceğim?
 • Bu sorunun yanıtı birkaç faktöre bağlıdır. Çocuğunuzun okumak istediği bölüm, üniversite eğitimini sürdürmesini istediği ülke, finansal ve sosyal etkenler, lokasyon, çocuğunuzun ilgi alanları, konuştuğu yabancı dil/diller gibi. Bu konuda kendiniz araştırma yapabileceğiniz gibi uzman bir danışmanlık firmasından destek alarak da en doğru seçenekleri oluşturabilirsiniz.
▼ Kanada’da devlet okulunu mu yoksa özel okulu mu seçmeliyim?
 • Devlet okullarinda tüm seviyeden öğrenciler eğitim almaktadır (üniversiteye devam etmek isteyen ile sadece lise mezunu olmak isteyen). Bu nedenle de öprencilerin bağımsız bir ortamda ders çalışmaları gerekmektedir. Yani motivasyonlarını kendilerinin ayarlaması, ödevlerini kendi iradeleri ile hazırlamaları ve ders çalışacakları zaman aralığını da kendilerinin belirlemesi vs. gibi etkenler olmaktadiı. Pek tabi bir destek olmaktadır akademik anlamda ancak öğretmenlerden öğrenciler ile yakindan ilgilenmeleri ve hatta gerektiğinde okul ve öğretmenin öğrenciyi biraz daha yüksek çıtaya taşımaya çalışmasına zaman ayırması mümkün olmamaktadır. Devlet okullarında sınıfta 20-30 kişi kadar olurken özel okullarda bu 12-18 arasındadır.Özel okullardaki tek amaç ise oğrencilerinin mezuniyet sonrasında üniversiteye yerleşmesidir. Daha küçük sınıf mevcudiyetleri olduğundan, toplam öğrenci sayıları da daha azdır ve kampüste öğretmenler de yaşamaktadır. Bu nedenle de oörenciler öğretmenleri ile daha yakın bir bağ kurabiliyorlar. Bu nedenle de daha fazla destek ve ozel ilgi gorebiliyorlar. Birçok yatılı okulda, zorunlu ders çalışma saatleri olduğundan öğrenciler ders çalışmaya odaklanıyorlar ve ayrıca başlarında soru sorabilecekleri, danışabilecekleri öğretmen de oluyor.

  Kanada’daki devlet eğitim sistemi birçok ülkeye kıyasla iyidir, uluslararası öğrencilere de çok iyi fırsatlar ve tecrübeler sunmaktadır. Ancak eğer oğrenci ve ailenin daha yüksek beklentileri varsa üniversite eğitimi anlaminda ve bunu destekleyecek bütçe de sunabiliyorlar ise, pek tabi ozel okullar daha iyi bir seçenek olmaktadır. Kanada’da liseden iyi notlar ile mezun olan bir öğrenci hem e iyi üniversitelere kabul alabilir hem de burs kazanma şansını da çok arttırmaktadır.

▼ En iyi yatılı okul ve liselerin listesine nasıl ulaşabilirim?
 • İngiltere: http://www.best-schools.co.uk/
  Amerika: http://boarding-schools.findthebest.com/
  İsviçre: İsviçre’de yaklaşık 10-15 kadar yatılı okul bulunmaktadır ve resmi bir sıralama bu okullar için verilememek ile birlikte zaten dünyanın en yüksek kalitede eğitim ve konaklama sunan okullarıdır. Okul seçerken hangi bölgede eğitim alacağınıza karar vermeniz (Fransız, Alman, İtalyan), okuldaki öğrenci sayısı, öğrenci başına düşen öğretmen sayısı gibi faktörlere dikkat etmek önemlidir.
  Kanada: Kanada’da da devlet okullarında da kaliteli eğitim sunulduğundan bir kaynak vermek doğru olmamaktadır. Zira Kanada’nın farklı yerlerinde çok kaliteli eğitim veren okullar bulunabilmektedir. Bazı okullarda sosyal bilimler eğitimi daha ağır basarken, diğer okullarda fen bilimleri daha kuvvetli olabilmektedir.
▼ Konaklama seçenekleri nelerdir?
 • Yatılı okul ve yurtdışında lise’lerde kampüste yurtta ya da aile yanında konaklama seçeneklerinin ikisi de vardır.
▼ GCSE Nedir?
 • GCSE’nin açılımı General Certificate of Secondary Education’dır. Bu kualifikasyon, 5 ile 8 dersi başarı ile 16 yaşında tamamlayan öğrencilere verilir. Bu kualifikasyon İngiltere ve İsviçre’de sunulur. Zorunlu eğitim içindedir. Matematik, İngilizce ve fen bilimleri zorunlu derslerdir. Bunlar haricinde seçmeli dersler olarak sanat ve tasarım, ikinci yabancı dil, drama, ekonomi, işletme, coğrafya, tarij, bilgi teknolojileri, müzik, klasik edebiyat, müzik, beden eğitimi vs. gibi derler vardır.
▼ IB, International Baccalaureate Nedir?
 • IB, uluslararası geçerliliği olan ve iki yıl süren bir lise diploma programıdır. Bu program normal lise programından çok daha yoğundur ve sosyaldir. Zorunlu 6 ders vardır. Bunlardan 3’ü high level(HL) dediğimiz yüksek seviyede alınır, diğer 3’ü standart level(SL) dediğimiz normal seviyede alınır. Neye göre HL ve neye göre SL dersleri seçeceğiniz ise üniversitede almak istediğiniz eğitime göre belirlenir. Örneğin tıp okuyacağım diyorsanız HL dersleriniz yani daha derinlemesine yoğun inceleyeceğiniz dersler arasında kimya, biyoloji, fizik ya da matematik bulunmalıdır. Diğer SL derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Ancak yabancı bir öğrenci olarak İngilizce’yi de HL seçmeniz önerilir.
▼ A-Level Nedir?
 • A-Level, İngiltere’de geçerli olan iki yıl süren bir lise diploma programıdır. Bu programda zorunlu olarak 3 ders alınır. Ancak son zamanlarda daha çok en az 4 ders olarak alınmaktadır. Bu programda zaten üniversitede alacağınız eğitime karar verdiğinizden seçeçeğiniz 3 derste ona göre olmalıdır. Örneğin ekonomi okumak istiyorsanız, matematik, tarih ve ingilizce ana 3 dersiniz olabilir. Dilerseniz 4. Dersi ikinci bir dil yapabilirsiniz.
▼ French Baccalaureate Nedir?
 • Üniversite eğitimini Fransa’da ya da İsviçre’de Fransız bölgesinde almayı düşünen öğrencilerin katıldığı lise programıdır.
▼ German Abitur Nedir?
 • Üniversite eğitimini Almanya’da ya da İsviçre’de Alman bölgesinde almayı düşünen öğrencilerin katıldığı lise programıdır.

MCI Türkiye Farkı

MCI Türkiye Yurtdışı Eğitim, Türkiye’nin dört bir köşesinde yatılı okul ve lise yerleştirme konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Öğrenci ile birlikte, danışmanlarımız öğrencinin özel ilgi alanlarını, değer verdiği şeyleri, öğrenme biçimlerini ve kişiliklerini keşif ederler. Bunun sonrasında öğrenciyi en doğru ve iyi tanımlayan kişiye özel bir aksiyon planı hazırlanır. Danışmanlığımız ile birlikte öğrenciler, hem akademik hem de sosyal olarak kendilerine en uygun okulu keşif ederler. Mentorlarımız ve danışmanlarımız öğrencinin gelişimini ve kendine olan güvenini beslerken, ailelere de başvuruların sırlarını çözme konusunda destek verir.

Başarımızın Tarihçesi
MCI Türkiye, 20 yıldır hizmet vermektedir. 2016 yılında, MCI Türkiye öğrencilerinin %94’ü top üç seçenekleri olan okullara kabul almışlardır. Gururla belirtmeliyiz ki, son 13 yıl içinde yerleştirdiğimiz öğrencilerimizden üniversite eğitimine devam eden ve tamamlamak üzere olanların yüzdesi de neredeyse %100’dür.

Benzersiz Metodolojimiz
Her öğrenci kendisine atanmış danışmanla çalışmak ile kalmaz, aynı zamanda alanlarında uzman olan diğer takım üyesi danışmanların tecrübelerinden de faydalanır. Danışman takımımız her öğrencinin dosyasını değerlendirir ve ve her biri çok değerli olan kendi geri bildirimleri sonucunda, öğrencilerin kendilerini en doğru ve iyi tanıtan başvurularını hazırlayabilmeleri sağlanır.

Fark Yaratmak
MCI Türkiye danışmanları her öğrenciye ve aileye önem verir. Hedefimiz bilgi, yetenek ve becerilerimizi kullanarak yatılı okul yerleşme sisteminin en başarılı şekilde geçmesini hedeflemektir. Ailelerimiz bize birlikte çalışmanın en büyük faydalarından birisinin, çocuklarının daha bağımsız genç bir birey haline geldiklerini izlemek olduğunu söylemektedir. Bizim en çok sevdiğimiz şey de, öğrencilerimizin geçirdiği dönüşümdür. Yatılı okullarda eğitim alarak öğrenciler, yalnızca kim olduklarını daha iyi keşif etmiyor ayrıca günümüzün sürekli değişen dünyasında kim olmak istediklerini de keşif ediyorlar.

Özel İlgi
Danışmanlarımız, öğrencileri ile birebir çalışarak, kişisel rehberlik vererek gerçekten öğrenciyi yakından tanır.

Esnek ve Çoklu Seçenekler
Uzun ve kısa zamanlı birçok servisimiz vardır. Program uzunluğuna ve kullanılacak danışmanların özelliklerine göre farklı ürcretlendirmelerimiz vardır. Sizin ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olacak programlar oluşturabilmekteyiz. Öğrencilerimiz ilk önceliğimizdir ve aileniz için en uygun olan servisi sunmaya her zaman özen göstermekteyiz.

Yüksek Standartta İş Etiği
Dünya standartlarında kapsamlı ve güvenilir hizmetimiz ile Türkiye’de hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin tüm şehirlerine merkez ofisimizden hizmet verilmektedir. Aklınıza takılan tüm sorular için bize 0312 426 9000 nolu telefondan ya da info@mciturkiye.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.