Avusturya Yaz Okulları

Avusturya Almanca yaz okuluna katılmak için alternatif bir ülkedir. Müziğin kenti Viyana’da bulunan yaz okulları dili en iyi şekilde öğrenmenizi ve pratik etmenizi hedefler. Viyana’da bulunan yaz okulları aktiviteleri ve gezileri ile dolu dolu bir eğitim ve tatil dönemi vaadeder. Viyana’da yaz okuluna giderken vals yapmayı deneyebilir, Prater’den şehri seyredebilir, elmalı strudelin tadına bakabilirsiniz. 

  • Avusturya Yaz Okulu Fiyatları

Avusturya’da yaz okulları minimum 2 haftadan başlamaktadır. 2 haftalık minimum yaz okulu ücreti yaklaşık aile yanı konaklama ile 1100 Euro ve yurt konakmala ile de 1500 Euro’dan başlar. Detaylı Avusturya yaz okulu fiyatlarını görmek için lütfen tıklayınız. YENİLENDİ…

Not: Fiyat listesinde hem Avusturya hem Almanya  yaz okulu fiyatlarını görebilirsiniz. 

  • Avusturya Yaz Okulları Hangileri?

Avusturya yaz okullarımızın okul okul ve şehir şehir tüm listesini görmek için;

Avusturya’daki yaz okulları başkent Viyana’da yer alır. Viyana’ya Türkiye’den ulaşım son derece kolay ve hesaplıdır. Viyana müziği, sarayları, kültürü, kafeleri ile son derece renkli bir kenttir. Tuna Nehri kıyısındaki bu kentte sayısız aktivite imkanı vardır. Yaz okulu programı süresince gençler Viyana’nın en önemli köşelerini ziyaret ederler. Hoffburg Sarayı, Schönbrunn, Prater, St Stephen Katedrali görülmeye değer yerlerden sadece birkaçıdır.  Dileyen öğrencilerin konsere gitme şansları da olacaktır. Almanca’nın en saf halinin konuşulduğu Viyana dil becerilerini geliştirmek için katılımcılara renkli bir ortam sunar. 

Son Yazılar

İlgili İçerikler